Aria Cooper

7. ledna 2016 v 1:44 | Alex
Nick hráče: Alex | Věk: 21 let | Rasa: Čarodějka | FC: Danielle Campbell
Práce: Servírka v kavárně

Aria je tichá dívka, která žila spíše uzavřený život. Ne však dobrovolně. Extrémní omezení ze strany její matky způsobila její výbušnost a horkokrevnost, což v jejím případě není zrovna ideální kombinace, vezmeme-li v úvahu její schopnosti. Vždy si najde svou cestu k vyřešení a pokud ne, bývá velmi popudlivá. Někteří by dokonce řekli, že má problémy s kontrolou vlastní zuřivosti. Zdá se, že ve skrytu duše se schovává rebelka, které jsou veškerá pravidla ukradená. V podstatě však jde jen o obyčejnou dívku, která se prakticky celý život snažila o to, aby mohla žít normálně jako každá jiná dospívající slečna. V důsledku všeho, co se v jejím životě stalo je to však nemožné. Veškeré příhody na ní zanechaly temné stíny, kterých ale neváhá využít, pokud je to nezbytně nutné. Jedna část její osobnosti je dost manipulativní, druhé kolem sebe snadno zaplete do svých plánů. Kdysi hrávala na klavír a ráda si poslechne klasickou hudbu, například Bacha nebo Mozarta. Nejednou se stalo, že kvůli ztrátě kontroly nad svou silou druhým, byť nechtěně, ublížila. Pokaždé svých činů velmi lituje. Kromě toho je ale také loajální a sympatizující kamarádkou, které na druhých skutečně záleží. Pokud jí nebo někomu, na kom jí záleží někdo ublíží, nedá si pokoj, dokud nedosáhne odplaty.
Ačkoli by to nejspíš nepříznala, je schopná obětovat cokoliv pro větší dobro. S postupem času a neustálým učením se, stává se z ní stále sebejistější mladá čarodějka, která věří ve své já a v to, co dokáže. Jak již bylo řečeno, je velmi loajální ke svým přátelům, udělala by pro ně naprosto cokoliv. Stačí si jen požádat. I skrze všechno špatné, čím si prošla a co v ní zanechalo negativní vlastnosti, stále se snaží být pozitivní a jen tak odradit se ničím nenechá. V dospělosti se stává čím dál více nezávislou a ambiciózní, až se v 18-ti letech odstěhuje od matky a přesune se do Ameriky. Ani to se však neobešlo bez problémů. Vzhledem ke své mírně naivní a laskavé povaze ji někteří jedinci využijí pro svůj prospěch. Byla obelháváná a využívána pro plány, které se jí ani v nejmenším netýkaly. Což vedlo k mírnému poklesu její bezmezné loajálnosti, nyní si dává daleko větší pozor na to, komu věří a komu ne. Skrz naskrz je Aria velmi zvláštní a jedinečnou osobností, ve které se snoubí jak to špatné, tak to dobré. Občas dokonce obě strany naráz.
I když má své schoponosti již poměrně dobře zvládnuté, i nadále pokračuje ve vývoji v této oblasti, aby se mohla ještě více zdokonalit.
-ve výstavbě-
- prakticky každé kouzlo, které se nachází v Knize kouzel
- elektrokineze (kontrola nad elektřinou)
- biokineze (dokáže jiným lidem přivodit nemoci apod.)
- ovládání všech živlů (každý na základní či střední úrovni)
- předpověď budoucnosti (jeden den dopředu maximálně, zaznamenávání pomocí kresby obrazů)
- přirozená obrana proti jakýmkoliv nefyzickým útokům na její osobu (například odolnost vůči čtení myšlenek)
Byt ve městě, Kniha kouzel, běžné vybavení a potřeby (oblečení, osobní věci apod.)
Mazlíček - kočka Luna
Luna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama