Wiliam Bologona

1. listopadu 2015 v 23:03 | Alex
Nick hráče: Bell | Věk: 20/200 let | Rasa: Upír | FC: Jamie Campbell Bower
Nepracuje

Wiliamova povaha je velmi různorodá. Někdy je na všechny milý a hodný, ale někdy je na všechny naštvaný a otrávený. Nikdo ho přesně nedokáže popsat. Když má dobrý den, dokáže být se všemi kamarád, ale když nemá, nechtějte ho radši potkat. Umí si stát za svým vlastním názorem, za což ho někteří obdivují. Když ho něco nebaví, velmi rychle to dokáže dát najevo. Ne že by ho to přímo nebavilo, ale většinou nedokáže zůstat u nějaké věci delší dobu. Řekne si, že je to stejně nezajímavé a odejde. Trvá mu dlouho, než začne být důvěřivý a někomu se otevře. Proto i těch nejbližších kamarádů moc nemá. Ale ten kdo ho opravdu zná, ví, že je to v hloubi duše dobrý člověk (upír).
Wiliam měl velmi krásné dětství. Měl oba milující rodiče, kteří milovali jak jeho, tak i sebe. Měl veliké štěstí, protože ne u všech dětí to takhle fungovalo. Wil si užíval chvilky strávené s otcem i matkou. Jenže pak se něco stalo. Jeho otec se ztratil a všechno začalo mít rychlý spád. Všichni ho dlouhé roky hledali, ale nic, žádné stopy. Wiliam měl ale pořád pocit, že tu s ním jeho otec je, i když věděl, že je to nesmysl. Matka z toho byla na prášky, začala dokonce i pít. Trhalo mu to srdce, když viděl co se s jeho matkou děje, snažil se jí pomoct, ale už bylo moc pozdě, jeho matka boj nezvládla a později umřela. Když šel jednou Wiliam v noci domů, nedíval se na cestu a srazilo ho auto, řidič samozřejmě ujel. Wiliam také umíral, ale najednou uviděl svého otce jak k němu běží neuvěřitelnou rychlostí. Myslel si, že se mu to jenom zdá, ale nezdálo. Později mu otec vysvětlil, že ho musel proměnit v upíra, jinak by umřel. To on mu také pomohl vypořádat se s prvotními bolestmi a s touhou po krvi. Teď ale žije sám, protože si myslí, že to tak bude lepší.
Dokáže číst myšlenky a zmrazit jékoliv předměty chce.
Zůstal mu dům po matce, ve kterém teď bydlí, ale jinak nic jiného vlastně ani moc nemá. Na jídlo to sice stačí, ale to je asi tak všechno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama