Marie Valentinna LeBatelier

12. října 2015 v 21:56 | Alex
Nick hráče: Inna | Věk: 9/176 let | Rasa: Upír | FC: Maddie Ziegler
Nepracuje

Je vysoká jako každá jiná devítiletá dívka, necelý metr třicet. Je to kost a kůže, velmi hubená. Pokožku má světlou. Obličejík má tvar srdce a má velmi dobrou mimiku. Dokáže střídat jeden šílenější výraz než druhý. Její vlasy mají nepřirozeně světlou barvu. Má je rovné a ostříhané v mikádu s ofinou. Pod ní má světle hnědé obočí, které je nad jejíma očima. Ty jsou až nepřirozeně velké a mají světle modrou barvu, jako zimní obloha. Nosík má malý a ještě hodně dětský. Rty má světle růžové a jsou neustále roztažené v úsměvu. Valentinnin úsměv nevypadá vůbec jako neviný úsměv malého děvčátka, ale jako šílený úšklebek nějakého dravce. Často chodí špinavá, hlavně ruce protože ji nebaví se je neustále umývat a vždy si je celé pomaluje různými dětskými kresbami. Její krok je lehký, jako krok nějaké kočky, ačkoliv nohy má dlouhé a velmi hubené. Stejně jako ruce. V oblečení není moc vybíravá, oblékne si na sebe všechno, co ji padne a je to v nenápadných barvách. Nemá ráda náhrdelníky nebo náramky nebo všeobecně jakékoliv cingrlátka, kterými se obklopují její vrstevnice. Její snaha je se odlišit od všech smrtelnic. Ona je jiná, tak proč by měla vypadat jako ony? Celkově o svůj vzhled příliš nedbá, ale není to zase žádná špindíra, i když tak může vypadat. O módu se nezajímá, protože k čemu by ji to bylo, když se za deset let kompletně změní a ona tady bude víc než deset let. Rozhodně to není ten typ dívky, která by přitahovala pedofily nebo podobné úchyláky, protože z ní vyzařuje už na první pohled jakýsi nebezpečný chlad.
Kdo by čekal hodnou a milou holku, tak se šeredně plete. Je to zlomyslná, sobecká a zlá holka. Když byla ještě člověk, tak byla zamlklá a nenechala na sobě znát jakékoliv pocity, snad je strach. Byla vychovávaná jako křesťanka, ale teď už křesťanka není. Teď věří jedině v sebe samou. Když ji přeměnili, měl pocit, jako kdyby ji Bůh opustil a tak se od něj oprostila. Když vidí nějaká devítiletá holka krev, začne hystericky ječet, ale ona krev miluje. Vidí v ní víc než jen jídlo, vidí v ní nějakou posvátnou tekutinu. Miluje někomu rozervat hrdlo a pak nořit prstíky do horké krve. Ráda si ji maže na obličej, trochu jako Alžběta Bathory, která je jejím velkým vzorem nebo spíše někdo, s kým by se chtěla ztotožnit. Miluje násilí a smrt a anarchii. Kéž by si mohla chodit kam chce a dělat co chce bez následků. Nijak nemá potřebu mít peníze nebo jiné materiální věci. Samozřejmě, trochu peněz potřebuje, ale nemá potřebu se v nich koupat nebo si s nimi tapetovat. Ale když nějaké najde, nechá si je pro sebe, i kdyby věděla, že patří někomu jinému. Snaží si hrát na dospělou ženu a někdy tak i vystupuje, ale někdy ji přeskočí a je to malá, sadistická holka, která nemá ráda všechny. Nesnáší, když si lidé myslí, že je to dítě, které se ztratilo. Ona se nikdy nikde neztratila, vždy měla nějaký cíl. Ale zneužívá toho. Řekne dospělým o nějakém opuštěném místě, dospělý ji tam doprovodí a ona ho zabije.
Narodila se chudým zemědělcům za Rakouské monarchie, v jižním Tyrolsku, u města Bolzano. Ten den, když na svět přišla malá holčička která dostala jméno Valentinna byla už velká zima a matka při porodu zemřela. Měla další čtyři starší sourozence a otec se o ně neměl jak starat a tak nejmladší dceru položil na práh kláštera, kde se ji ujal místní farář a poslal ji do kláštera v Rakousku. Tam přijala jméno Marie a byla vychovávána jeptiškami spolu s ostatními sirotky a opuštěnými dětmi. Nikdy mezi dětmi nebyla oblíbená. Nehrála si s nimi, místo toho se radši vzdělávala. Jeptišky ji kvůli tomu měly velice rády a vzdělávaly ji víc, než jiné děti. Jednoho dne přijel do kláštera na návštěvu otec Altman. Byl to velmi vzdělaný muž a rád s dětmi diskutoval. Jednou večer opět diskutoval s dětmi, ale bylo už pozdě a děti postupně odcházely spát. Nakonec tam s ním zůstala Valentinna sama. Když spolu diskutovali, udělal otec něco velice nečekaného. Skočil po ní a otevřel ji krkavici. A proměnil ji na upíra. Když se vzpamatoval, okamžitě šel za matkou představenou, že musí odjet. Sebou vzal i Valentinnu. Chtěl si ji vzít pod svá ochranná křídla, ale Valentinna mu utekla. Po nějakém čase ho našla. Už na něj nebyla naštvaná, za to co ji udělal, protože zjistila, jak je to úžasné být upírem. Otec se ji snažil krotit, aby se z ní nestal vrah. Trochu se mu ji podařilo zkrotit, ale jednoho dne ho zabili lovci. Valentinna byla velice smutná a úplně zapomněla na to, co se ji snažil vštípit její vychovatel. Stala se z ní vraždící bestie s tvářičkou nevinné holčičky. Toulá se světem se svým malým baťůžkem. Někdy jde pěšky, jindy si našetří (nebo nakrade) peníze na loď nebo na vlak. Na svou minulost nerada vzpomíná.
Je to velice dobrá lhářka a stejně bravurně dokáže odhalit lži druhých. Ovládá pyrokinezi-schopnost ovládat oheň. Také má jako každý upír mnohem větší rychlost a sílu než normální lidé.
Batůžek, kde má oblečení a nejnutnější věci.
Mazlíček: Černé kotě jménem Nera, které jednou našla v dešti na opuštěné
Nera
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama